CENNET VE CEHENNEM

 

 Kıyamet, ölümden sonra diriliş, mahşer gibi konuların yanında uyuyan ümmetin artık Kur’an la dirilmesi gerektiğini anlatan bir cd.

Tâğût’a kulluk etmekten kaçınan ve Allah’a yönelenler için bir müjde vardır.   O halde kullarımı müjdele!”  (Zümer Sûresi 17.Âyet)”

Tâğût’a itaat ve kulluktan kaçınmak müslümanlığın gereği olduğuna göre; nedir bu tâğût? İşte bu sorunun cevabı bu cd’de. 

 

 

 “Kendisinde hiç şüphe olmayan kıyamet saati mutlaka gelecektir.

 Allah, gerçekten kabirlerde bulunan kimseleri diriltip kaldıracaktır.” 

  (Hac Sûresi 7.Âyet)

 Tevhid ve bazı şirk türlerinin anlatıldığı bu cd de, ayrıca tasavvuf

 ve onun bir ürünü olan tarikatlarda ki İslam dışı inançlar

  ele alınmaktadır.  

“Allah kendisine ortak (şirk) koşulmasını elbette bağışlamaz. Bunun  dışında kalan şeyleri ise dilediği kimselere bağışlar. Allah’a ortak koşanlar mutlaka derin bir sapıklığa düşmüşlerdir.”

 (Nisâ Sûresi 116.Âyet)

1.9 GB
Divx
İndir

Tıkla Direk İzle

"Kıyametin kopacağı gün var ya, işte o gün inananlarla inanmayanlar birbirlerinden ayrılacaklardır. İman edip salih amel işleyenlere gelince, onlar bir cennet bahçesinde ikrama kavuşurlar. İnkâr edip, âyetlerimizi ve ahirete kavuşmayı yalan sayanlara gelince, işte onlar azap içinde hazır bulundurulacaklardır."  (Rum Sûresi 14-16)
Ayetler ve hadislerin ışığında Cennet ve Cehennemi anlatan bir yapım.

ALLAH, THE LORD OF THE WORLDS
(ALEMLERİN RABBİ ALLAH)

Allah’ın varlığını, birliğini, nimetlerini anlatan bu yapımda ayrıca ölümden sonra dirilmeye deliller, dünya hayatının geçiciliği ve bu yaşamın sadece imtihan için olduğu vb… hakikatler ayetlerle anlatılmaktadır. Bütün bunların yanında Budistlerin putlarının acizliği, sinek bile yaratamayacakları, putlarından sinek bir şey kapsa putlarının onu geri kurtarmaya güçlerinin yetmeyeceği, Hıristiyan ve Yahudilerin Allah’ı bırakıp din adamlarını rabler edinmeleri, Allah çocuk edindi demelerinden dolayı kendilerini bekleyen tehlike, Allah katında tek geçerli dinin İslam olduğu ve Allah’ın ayetlerine ve elçisine iman etmeyenlerin hüsrana uğrayacakları ve daha bir çok konu ayetlerle anlatılmaktadır. Dili İngilizce olmasına rağmen içerisinde Arapça ayetlerde bulunmaktadır . Çünkü kalplere tesir edebilir ve ayrıca kulak zevki verir. Bunlar dışında tefekkür amaçlı hazırladığımız arapça kliplerde yeralmaktadır. Sonuç olarak Allah’ın alemlerin Rabbi olduğunu anlatan bir yapımdır. (Türkçe versiyonuda mevcuttur.)
610 MB
Divx

Download

680 MB
Divx
İndir

(İngilizce)
(Türkçe)

650 MB
Divx
İndir

Tıkla Direk İzle

MERYEM OĞLU İSA

Kur'ân ayetlerinin ışığında Hz.İsa'nın hayatından kesitler sunan bu film gayri müslimlere tebliğ, müslümanları da bilgilendirme amacı taşımaktadır. İsa peygamberle alakalı klasik film ve belgesellerden çok farklı bir özelliğe sahiptir. Bu yapım Tevrat, Zebur ve İncil'in tahrife uğradığını delilleriyle ispatlamaktadır. Bu kitaplardan Hıristiyan ve yahudilerin hiçbir şekilde cevap veremeyecekleri çok bariz tezatlar gözler önüne serilmiştir. Ayrıca Allah'a ve peygamberlerine attıkları
iftiralar da gösterilmiştir. Özellikle hıristiyan din adamlarının insanlardan gizlemeye çalıştığı tezat ve sözler ortaya konulmuştur . Misyonerlere cevap vermek isteyenler içinde çok önemli deliller sunulmuştur. Bu yüzden mutlaka müslümanlar bu videoyu izleyip bilinçlenmelidirler. Tebliğ amaçlı bir yapım olduğu için içinde İslama davet eden bölümlerde yeralmaktadır.

 TEVHİD VE ŞİRK

DİRİLİŞ

TÂĞÛT

HAKKA DAVET 

“Doğrusu bu sizin ümmetiniz (tevhid dini olan Müslümanlık), bir tek

 Ümmettir ve Ben de Rabbinizim , artık Bana kulluk edin. Ama insanlar din konusunda aralarında bölünüp parça parça oldular, fakat sonunda hepsi Bize döneceklerdir.”  (Enbiyâ Sûresi 92-93)

 

  İşte şirk ve hurafeden uzak tevhid dini gerçek İslâm! bu cd’de.

Bu videoları yayınlamak isteyenler için indirilme linkleri:

Meryem oğlu İsa Divx:http://ia600504.us.archive.org/0/items/isa_mesih/mesih_isa.avi

Allah, the Lord of the Worlds Divx:https://ia902300.us.archive.org/30/items/english_video/the_Lord_divx.avi

Alemlerin Rabbi Allah Divx: https://ia601207.us.archive.org/16/items/alemlerinrabbi_video/alemlerin_rabbi_Allah.avi

 

Cennet ve Cehennem Divx: https://ia902502.us.archive.org/4/items/cennetvecehennem_201407/cennetvecehennem.avi

Tevhid ve Şirk: https://ia902705.us.archive.org/32/items/tewhid_video/tewhid_video.DAT

Tâğût: https://ia802302.us.archive.org/18/items/tagut/TAGUT.mpg

Diriliş: https://ia600400.us.archive.org/26/items/dirilis_dirilis/dirilis_divx.avi

Hakka Davet: https://ia902205.us.archive.org/23/items/hakka_davetvcd/hakkadavet.dat

 

“Kim iyi bir işe aracılık ederse onun da o işten bir payı olur. Kim kötü bir işe aracılık ederse onun da o işten bir payı olur.

Allah her şeyin karşılığını verir." (Nisâ Sûresi 85.Âyet)

 

 

635 MB
VCD

İndir

 

Tıkla Direk İzle

645 MB
Divx

İndir

 

Tıkla Direk İzle

625 MB
VCD

İndir

Tıkla Direk İzle

 

485 MB
VCD

İndir

Tıkla Direk İzle

 

İSLAMİ CD'LER-VİDEOLAR

 

  Bu videoları Flashget vb… programlarla indirmenizi tavsiye ederiz. Videoları indirmek için indir yazısının üzerinde mouse’nin sağ tuşuna basıp, Download using Flashget seçeneğine tıklayın. Flashget vb… bir program kullanmadan farklı kaydet seçeneğiyle de video inmeye başlar.